Ê

Sıkça Sorulan Sorular

BKM Express içerisindeki bazı fonksiyonlar, uygulamanın daha rahat kullanılabilmesi amacıyla çeşitli bilgilere erişmek için izinler istemektedir. Alınan izinlerin listesi aşağıdaki gibidir:   iOS
Uygulama İzni İzin Sebebi
Bildirimler Kampanya bildirimlerinin cihazınıza gönderilebilmesi için gerekli izindir.
Kamera QR ile ödeme yapabilmek için gerekli izindir.
Android
Uygulama İzni İzin Sebebi
Telefon Durumu Gelen aramalarda uygulamanın arka plana giderken durumunu tutmak için gerekli izindir.
Kamera QR ile ödeme yapabilmek için gerekli izindir.
Sosyal Medya Hesapları Uygulama üzerinden sosyal medya paylaşımları için gerekli izindir.
Ağ durumu, İnternet Erişimi İnternet erişimi durumunu kontrol edebilmek için gerekli izindir.
Çalışan Uygulamalar Bildirim fonksiyonunun çalışabilmesi için gerekli izindir.
Titreşim Bildirim fonksiyonunun çalışabilmesi için gerekli izindir.
BKM Express ile işyerlerinin ödeme adımı daha hızlı ve kart sahibi açısından daha kolay gerçekleşir. Kart sahibi ödeme adımında BKM Express'i seçtiği anda sayfa BKM Express login sayfasına yönlendirilir. Kart sahibi e-posta adresi ve şifresi ile login olur. Daha önce BKM Express'e eklediği kartlardan birini ve varsa işyerinin bu bankanın kartına uyguladığı taksit seçeneğini işaretler ve ödeme adımına geçer. Son onay adımında kullanıcının seçtiği kartın bankasında tanımlı olan cep telefonuna bir onay kısa mesajı gönderilir. Kullanıcı cep telefonuna gelen bu onay kodunu ekrana girerek işlemi onaylar. Bu aşamada kart bilgileri güvenli ve şifreli olarak işyeri üzerinden Sanal POS'a aktarılarak ödeme işlemi gerçekleşir. İşyeri bu alışverişi diğer kart tahsilatları ile aynı kurallar ve uygulamalar çerçevesinde işleme almış olur.
BKM Express ile para gönderme hizmeti iPhone ve Android uygulamaları üzerinden sunulmaktadır. iPhone ve Android uygulamalarının ana menüsünde yer alan"Para Transferi" seçeneği altından "Gönder" menüsü seçilerek  para gönderebilirsiniz. "Alıcı Seçimi" seçeneğinden para göndereceğiniz kart numarasını ekrana girebilirsiniz. Ardından parayı göndereceğiniz kartınızı, ödeme türünü ve tutarı belirleyip para gönderme işlemini yapabilirsiniz.
BKM Express'in iPhone ve Android uygulamaları üzerinden kart numarasına para gönderebilirsiniz.
BKM Express mobil uygulama ve hizmetler ücretsizdir; bununla birlikte para gönderme işlemlerinde Üye tarafından ücret yansıtılabilir. Ücretler ve limitler ile ilgili çalıştığınız Üyeden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Aradığınız soru/sorunun cevabını bulamıyorsanız bize ExpressDestek@bkm.com.tr elektronik posta adresimizden veya 0850 2010 256 (BKM) telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
BKM Express ile para isteme hizmeti iPhone ve Android uygulamaları üzerinden sunulmaktadır. iPhone ve Android uygulamalarının ana menüsünde yer alan"Para Transferi" seçeneği altından "İste" menüsü ile para isteyebilirsiniz. Öncelikle para gönderilmesi istenen kart seçimi yapılır. Talep edilen tutar girilir. Ardından dilerseniz QR kodu göstererek , ya da paylaş butonu ile mesajlaşma uygulamaları üzerinden linki paylaşarak para isteyebilirsiniz.
BKM Express mobil uygulama ve hizmetleri ücretsizdir; bununla birlikte para talebinize istinaden yapılacak para gönderme işlemlerinde Üye tarafından göndericiye ücret yansıtılabilir. Ücretler ve limitler ile ilgili çalışılan Üyeden detaylı bilgiye ulaşılabilir.
BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet ve mobil alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir.
BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express'in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak para da gönderebilirsiniz. BKM Express'in mobil uygulaması nedir? BKM Express, mobil uygulamasıyla internet üzerinden alışverişin yanı sıra para gönderme imkanı da sunar.
 • BKM Express'in mobil uygulamasını kullanarak,
 •  BKM Express'e üye olabilir,
 • Kartlarınızı ekleyebilir,
 • Farklı bankalara ait tüm kartlara aynı uygulama üzerinden ulaşabilir,
 • İşyerlerinin mobil uygulamaları veya siteleri üzerinden BKM Express ile alışveriş yapabilir,
 • Dilediğiniz kart numarasına para gönderebilirsiniz.

BKM Express'in iPhone uygulaması için tıklayın.

BKM Express'in Android uygulaması için tıklayın.

Kart sahibiyseniz, bkmexpress.com.tr veya BKM Express'in mobil uygulaması üzerinden herhangi bir ücret ödemeden BKM Express üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. BKM Express ile finansal işlem yapmak için kart eklemeniz gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın.

BKM Express'in iPhone uygulaması için tıklayın

BKM Express'in Android uygulaması için tıklayın

BKM 1990 yılında 13 kamu ve özel Türk bankasının ortaklığıyla kurulan ve günümüzde tüm kart çıkaran bankalara hizmet veren bir kuruluştur. BKM Express, sizlere BKM güvencesi ile sunulan bir dijital cüzdandır; kart bilgilerinizin tamamını saklamaz, sadece ilk, son 4 ve güvenlik kodunu tanımlamanız yeterlidir.
BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabileceğiniz ve para gönderebileceğiniz bir çözümdür. Bunun için kart bilgilerinizi BKM Express uygulamasına kaydetmeniz yeterlidir. Üstelik BKM Express, kart bilgilerinizin tümünü almaz. Sadece kart numaranızın ilk 6 ve son 4 rakamını ve güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir.
BKM Express üyesi olduktan sonra
 • Bkmexpress.com.tr üzerinden üyelik sayfanızda bulunan"Kart Ekle" adımından
 • Mobil uygulama kullanıyorsanız ana sayfanızda yer alan""Kart Ekle"" seçeneğinden kartlarınızı tanımlayabilirsiniz.
İstediğiniz kredi, banka ya da ön ödemeli (prepaid) kartınıza ait bilgileri BKM Express'e kaydedebilirsiniz. Kart bilgilerinizi tanımladıktan sonra Üyeden gönderilen şifreyle doğrulamanızı gerçekleştirerek alışverişe başlayabilir veya para gönderebilirsiniz. BKM Express uygulamasını destekleyen üyelerin listesine ulaşmak için tıklayın.
BKM Express ile gerçekleştirilen işlemlerin iadesini sanal POS yönetim ekranlarınızdan yapabilirsiniz.
Kullanıcı adınızı unutmanız durumunda yeni bir kullanıcı adı ve şifre belirleyerek BKM Express'e yeniden üye olmanız gerekmektedir. Şifrenizi unutmanız durumunda kendinize yeniden şifre hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz. Kendinize hatırlatma e-postası göndermek için tıklayın.
BKM Express üye girişi yaptıktan sonra "İşlemler" menüsünden BKM Express ile gerçekleştirdiğiniz işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız alışveriş ve para gönderme işlemlerinin detayına kart ekstrenizden ulaşabilirsiniz.  
BKM Express, kart sahiplerinin hızlı işlem yapabilmesini sağlayan ve arayüz görevi gören bir uygulamadır. Tüm provizyon işlemleri yine Sanal POS üzerinden gerçekleşir. Bu nedenle BKM Express ile gerçekleştirilen tüm alışveriş işlemlerinde ödemeler halihazırda çalışmakta olduğunuz koşullara uygun olarak, Sanal POS'unuzun bağlı olduğu hesaba yapılır.
BKM Express uygulamasını destekleyen işyerlerinin listesine ulaşmak için tıklayın.
BKM Express uygulamasına kart ekleme aşamasında sorun yaşıyorsanız;
 • Kartınızın bağlı olduğu Banka BKM Express uygulamasını desteklediği halde kartınızı uygulamaya ekleyemiyorsanız çalıştığınız Banka ile irtibat kurunuz.
 • Tarafınıza gönderilen doğrulama SMS'ini kart ekleme adımına girmemiş olabilirsiniz.
 • Kartınızın bağlı olduğu Bankanın sisteminde bulunan cep telefonu ya da TC kimlik numaranız hatalı olabilir; bu durumda çalıştığınız Banka ile irtibat kurunuz.
 • BKM Express uygulaması kartınızı destekliyorsa ve doğrulama SMS'ini girdiğiniz halde kayıt hatası alıyorsanız bizimle kontak kurunuz.
BKM Express ile gerçekleştirilen tüm işlemler Sanal POS üzerinden gerçekleştiği için işlem detaylarınızı işyeri ekstrenizden inceleyebilirsiniz.
BKM Express uygulamasını destekleyen tüm işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için ödeme anında"BKM Express Öde" seçeneğini seçerek BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Ardından gelen ekranda size en uygun ödeme seçeneklerinden birini seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Kart ekleme işleminizi tamamlamak için tarafınıza gönderilen doğrulama SMS'ini kart ekleme ekranına girmeniz gerekmektedir. Doğrulama SMS'i kartınızın bağlı olduğu Banka sisteminde yer alan cep telefonu numarasına gönderilmektedir. SMS gelmemesi durumunda"Doğrulama SMS'ini yeniden gönder" bağlantısına tıklayarak kendinize yeniden SMS gönderebilirsiniz. Eğer doğrulama SMS'i ulaşmıyorsa Bankanızla irtibat kurmanız gerekmektedir.
BKM Express ile yaptığınız alışverişlerde Bankanızın belirlediği oranda ödül/puan kazanmaya devam edersiniz. BKM Express'e kayıtlı kartınızda yüklü puanlarınızı, puan kullanımını destekleyen işyerlerinde kullanabilirsiniz.
Alışveriş işleminizi tamamlamak için tarafınıza gönderilen doğrulama SMS'ini ödeme ekranına girmeniz gerekmektedir. Doğrulama SMS'i kartınızın bağlı olduğu Banka sisteminde yer alan cep telefonu numarasına gönderilmektedir. SMS gelmemesi durumunda"Doğrulama SMS'ini yeniden gönder" bağlantısına tıklayarak kendinize yeniden SMS gönderebilirsiniz. Eğer doğrulama SMS'i ulaşmıyorsa Bankanızla irtibat kurmanız gerekmektedir.
Alışveriş yaptığınız sitede kartınıza taksit imkanı sunuluyorsa taksitli işlem yapabilirsiniz. Ödeme anında karşınıza gelen alışveriş tablosundan size en uygun ödeme seçeneğini belirleyerek alışverişinizi yapabilirsiniz
BKM Express hizmetlerinden artık faydalanmak istemiyorsanız expressdestek@bkm.com.tr adresine talebinizi belirten bir mesaj göndererek hesabınızın kapatılmasını isteyebilirsiniz. 3 gün içinde talebiniz gerçekleştirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir.

BKM Express içerisindeki bazı fonksiyonlar, uygulamanın daha rahat kullanılabilmesi amacıyla çeşitli bilgilere erişmek için izinler istemektedir. Alınan izinlerin listesi aşağıdaki gibidir:   iOS
Uygulama İzni İzin Sebebi
Bildirimler Kampanya bildirimlerinin cihazınıza gönderilebilmesi için gerekli izindir.
Kamera QR ile ödeme yapabilmek için gerekli izindir.
Android
Uygulama İzni İzin Sebebi
Telefon Durumu Gelen aramalarda uygulamanın arka plana giderken durumunu tutmak için gerekli izindir.
Kamera QR ile ödeme yapabilmek için gerekli izindir.
Sosyal Medya Hesapları Uygulama üzerinden sosyal medya paylaşımları için gerekli izindir.
Ağ durumu, İnternet Erişimi İnternet erişimi durumunu kontrol edebilmek için gerekli izindir.
Çalışan Uygulamalar Bildirim fonksiyonunun çalışabilmesi için gerekli izindir.
Titreşim Bildirim fonksiyonunun çalışabilmesi için gerekli izindir.
BKM Express ile işyerlerinin ödeme adımı daha hızlı ve kart sahibi açısından daha kolay gerçekleşir. Kart sahibi ödeme adımında BKM Express'i seçtiği anda sayfa BKM Express login sayfasına yönlendirilir. Kart sahibi e-posta adresi ve şifresi ile login olur. Daha önce BKM Express'e eklediği kartlardan birini ve varsa işyerinin bu bankanın kartına uyguladığı taksit seçeneğini işaretler ve ödeme adımına geçer. Son onay adımında kullanıcının seçtiği kartın bankasında tanımlı olan cep telefonuna bir onay kısa mesajı gönderilir. Kullanıcı cep telefonuna gelen bu onay kodunu ekrana girerek işlemi onaylar. Bu aşamada kart bilgileri güvenli ve şifreli olarak işyeri üzerinden Sanal POS'a aktarılarak ödeme işlemi gerçekleşir. İşyeri bu alışverişi diğer kart tahsilatları ile aynı kurallar ve uygulamalar çerçevesinde işleme almış olur.
BKM Express ile para gönderme hizmeti iPhone ve Android uygulamaları üzerinden sunulmaktadır. iPhone ve Android uygulamalarının ana menüsünde yer alan"Para Transferi" seçeneği altından "Gönder" menüsü seçilerek  para gönderebilirsiniz. "Alıcı Seçimi" seçeneğinden para göndereceğiniz kart numarasını ekrana girebilirsiniz. Ardından parayı göndereceğiniz kartınızı, ödeme türünü ve tutarı belirleyip para gönderme işlemini yapabilirsiniz.
BKM Express'in iPhone ve Android uygulamaları üzerinden kart numarasına para gönderebilirsiniz.
BKM Express mobil uygulama ve hizmetler ücretsizdir; bununla birlikte para gönderme işlemlerinde Üye tarafından ücret yansıtılabilir. Ücretler ve limitler ile ilgili çalıştığınız Üyeden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Aradığınız soru/sorunun cevabını bulamıyorsanız bize ExpressDestek@bkm.com.tr elektronik posta adresimizden veya 0850 2010 256 (BKM) telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
BKM Express ile para isteme hizmeti iPhone ve Android uygulamaları üzerinden sunulmaktadır. iPhone ve Android uygulamalarının ana menüsünde yer alan"Para Transferi" seçeneği altından "İste" menüsü ile para isteyebilirsiniz. Öncelikle para gönderilmesi istenen kart seçimi yapılır. Talep edilen tutar girilir. Ardından dilerseniz QR kodu göstererek , ya da paylaş butonu ile mesajlaşma uygulamaları üzerinden linki paylaşarak para isteyebilirsiniz.
BKM Express mobil uygulama ve hizmetleri ücretsizdir; bununla birlikte para talebinize istinaden yapılacak para gönderme işlemlerinde Üye tarafından göndericiye ücret yansıtılabilir. Ücretler ve limitler ile ilgili çalışılan Üyeden detaylı bilgiye ulaşılabilir.
BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet ve mobil alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir.
BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express'in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak para da gönderebilirsiniz. BKM Express'in mobil uygulaması nedir? BKM Express, mobil uygulamasıyla internet üzerinden alışverişin yanı sıra para gönderme imkanı da sunar.
 • BKM Express'in mobil uygulamasını kullanarak,
 •  BKM Express'e üye olabilir,
 • Kartlarınızı ekleyebilir,
 • Farklı bankalara ait tüm kartlara aynı uygulama üzerinden ulaşabilir,
 • İşyerlerinin mobil uygulamaları veya siteleri üzerinden BKM Express ile alışveriş yapabilir,
 • Dilediğiniz kart numarasına para gönderebilirsiniz.

BKM Express'in iPhone uygulaması için tıklayın.

BKM Express'in Android uygulaması için tıklayın.

Kart sahibiyseniz, bkmexpress.com.tr veya BKM Express'in mobil uygulaması üzerinden herhangi bir ücret ödemeden BKM Express üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. BKM Express ile finansal işlem yapmak için kart eklemeniz gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın.

BKM Express'in iPhone uygulaması için tıklayın

BKM Express'in Android uygulaması için tıklayın

BKM 1990 yılında 13 kamu ve özel Türk bankasının ortaklığıyla kurulan ve günümüzde tüm kart çıkaran bankalara hizmet veren bir kuruluştur. BKM Express, sizlere BKM güvencesi ile sunulan bir dijital cüzdandır; kart bilgilerinizin tamamını saklamaz, sadece ilk, son 4 ve güvenlik kodunu tanımlamanız yeterlidir.
BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabileceğiniz ve para gönderebileceğiniz bir çözümdür. Bunun için kart bilgilerinizi BKM Express uygulamasına kaydetmeniz yeterlidir. Üstelik BKM Express, kart bilgilerinizin tümünü almaz. Sadece kart numaranızın ilk 6 ve son 4 rakamını ve güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir.
BKM Express üyesi olduktan sonra
 • Bkmexpress.com.tr üzerinden üyelik sayfanızda bulunan"Kart Ekle" adımından
 • Mobil uygulama kullanıyorsanız ana sayfanızda yer alan""Kart Ekle"" seçeneğinden kartlarınızı tanımlayabilirsiniz.
İstediğiniz kredi, banka ya da ön ödemeli (prepaid) kartınıza ait bilgileri BKM Express'e kaydedebilirsiniz. Kart bilgilerinizi tanımladıktan sonra Üyeden gönderilen şifreyle doğrulamanızı gerçekleştirerek alışverişe başlayabilir veya para gönderebilirsiniz. BKM Express uygulamasını destekleyen üyelerin listesine ulaşmak için tıklayın.
BKM Express ile gerçekleştirilen işlemlerin iadesini sanal POS yönetim ekranlarınızdan yapabilirsiniz.
Kullanıcı adınızı unutmanız durumunda yeni bir kullanıcı adı ve şifre belirleyerek BKM Express'e yeniden üye olmanız gerekmektedir. Şifrenizi unutmanız durumunda kendinize yeniden şifre hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz. Kendinize hatırlatma e-postası göndermek için tıklayın.
BKM Express üye girişi yaptıktan sonra "İşlemler" menüsünden BKM Express ile gerçekleştirdiğiniz işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız alışveriş ve para gönderme işlemlerinin detayına kart ekstrenizden ulaşabilirsiniz.  
BKM Express, kart sahiplerinin hızlı işlem yapabilmesini sağlayan ve arayüz görevi gören bir uygulamadır. Tüm provizyon işlemleri yine Sanal POS üzerinden gerçekleşir. Bu nedenle BKM Express ile gerçekleştirilen tüm alışveriş işlemlerinde ödemeler halihazırda çalışmakta olduğunuz koşullara uygun olarak, Sanal POS'unuzun bağlı olduğu hesaba yapılır.
BKM Express uygulamasını destekleyen işyerlerinin listesine ulaşmak için tıklayın.
BKM Express uygulamasına kart ekleme aşamasında sorun yaşıyorsanız;
 • Kartınızın bağlı olduğu Banka BKM Express uygulamasını desteklediği halde kartınızı uygulamaya ekleyemiyorsanız çalıştığınız Banka ile irtibat kurunuz.
 • Tarafınıza gönderilen doğrulama SMS'ini kart ekleme adımına girmemiş olabilirsiniz.
 • Kartınızın bağlı olduğu Bankanın sisteminde bulunan cep telefonu ya da TC kimlik numaranız hatalı olabilir; bu durumda çalıştığınız Banka ile irtibat kurunuz.
 • BKM Express uygulaması kartınızı destekliyorsa ve doğrulama SMS'ini girdiğiniz halde kayıt hatası alıyorsanız bizimle kontak kurunuz.
BKM Express ile gerçekleştirilen tüm işlemler Sanal POS üzerinden gerçekleştiği için işlem detaylarınızı işyeri ekstrenizden inceleyebilirsiniz.
BKM Express uygulamasını destekleyen tüm işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için ödeme anında"BKM Express Öde" seçeneğini seçerek BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Ardından gelen ekranda size en uygun ödeme seçeneklerinden birini seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Kart ekleme işleminizi tamamlamak için tarafınıza gönderilen doğrulama SMS'ini kart ekleme ekranına girmeniz gerekmektedir. Doğrulama SMS'i kartınızın bağlı olduğu Banka sisteminde yer alan cep telefonu numarasına gönderilmektedir. SMS gelmemesi durumunda"Doğrulama SMS'ini yeniden gönder" bağlantısına tıklayarak kendinize yeniden SMS gönderebilirsiniz. Eğer doğrulama SMS'i ulaşmıyorsa Bankanızla irtibat kurmanız gerekmektedir.
BKM Express ile yaptığınız alışverişlerde Bankanızın belirlediği oranda ödül/puan kazanmaya devam edersiniz. BKM Express'e kayıtlı kartınızda yüklü puanlarınızı, puan kullanımını destekleyen işyerlerinde kullanabilirsiniz.
Alışveriş işleminizi tamamlamak için tarafınıza gönderilen doğrulama SMS'ini ödeme ekranına girmeniz gerekmektedir. Doğrulama SMS'i kartınızın bağlı olduğu Banka sisteminde yer alan cep telefonu numarasına gönderilmektedir. SMS gelmemesi durumunda"Doğrulama SMS'ini yeniden gönder" bağlantısına tıklayarak kendinize yeniden SMS gönderebilirsiniz. Eğer doğrulama SMS'i ulaşmıyorsa Bankanızla irtibat kurmanız gerekmektedir.
Alışveriş yaptığınız sitede kartınıza taksit imkanı sunuluyorsa taksitli işlem yapabilirsiniz. Ödeme anında karşınıza gelen alışveriş tablosundan size en uygun ödeme seçeneğini belirleyerek alışverişinizi yapabilirsiniz
BKM Express hizmetlerinden artık faydalanmak istemiyorsanız expressdestek@bkm.com.tr adresine talebinizi belirten bir mesaj göndererek hesabınızın kapatılmasını isteyebilirsiniz. 3 gün içinde talebiniz gerçekleştirilecek ve tarafınıza bilgi verilecektir.

Destek

Destek için Sıkça Sorulan Sorular bölümümüze göz atabilirsiniz. Farklı bir konuda soru sormak ve bilgi almak için bize telefonla ulaşabilir ya da aşağıda yer alan e-posta adresine adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız ve BKM Express kullanıcı adınızla birlikte mesajınızı iletebilirsiniz.

BKM Express Destek Merkezi numaralarımız:

0212 4010 256 (BKM)

0850 2010 256 (BKM)

BKM Express Destek adresimiz: ExpressDestek@bkm.com.tr

Ayrıca Twitter’da @BKMExpress_MH hesabına tweet atarak BKM Express Destek Merkezi’nden yardım alabilirisiniz.